Dom

Guangzhou Greenmakes Cosmetics Co., Ltd.

Kilka słów o nas
1 2 3 4 5

Guangzhou Greenmakes Cosmetics Co., Ltd.

Kosmetyki GreenMakes, zlokalizowane w Guangzhou, w Chinach, są profesjonalnym dostawcą w zakresie opracowywania i produkcji sprawdzonych naukowo, innowacyjnych kosmetyków do pielęgnacji skóry i produktów do pielęgnacji ciała, koncentrujących się głównie na preparatach do twarzy, ciała i profesjonalnego użytku.

Jesteśmy pełnym producentem OEM kontraktów kosmetycznych z zaawansowanymi zakładami produkcyjnymi, naukowo zarządzanymi procedurami i ścisłą kontrolą jakości.

Dzięki akumulacji 10-letniego doświadczenia nasz zespół ma doświadczenie i umiejętności w branży OEM / ODM. Możemy zapewnić ONE STOP SERVICE z formulacji, projektowania, produkcji, pakowania i dostarczania do wszystkich naszych klientów, każdy aspekt produkcji jest objęty, aby osiągnąć optymalny sukces dla każdego z naszych klientów.

Nasza firma inwestuje duże fundusze i mózgi w badania produktów, aby sprostać wymaganiom rynku. Do tej pory posiadamy tysiące dojrzałych i stabilnych formuł, które są odpowiednie, ale nie ograniczają się do rynków USA, UE, Azji Południowo-Wschodniej, Bliskiego Wschodu i Afryki.

Nasz warsztat obejmuje obszar ponad 5000 metrów kwadratowych, wyposażony w ponad 10 linii produkcyjnych, jest w stanie wyprodukować więcej niż 30 ton metrycznych produktów kremowych miesięcznie. Pod olbrzymim wysiłkiem zarządzania nasza fabryka uzyskała certyfikaty GMPC i ISO22716: 2007.

Trzymamy się koncepcji, aby rozwijać się razem z naszymi partnerami biznesowymi i klientami. Nasza fabryka wyposażona jest w różne urządzenia o różnych pojemnościach, co pozwala nam elastycznie dopasowywać skalę produkcji do wielkości zamówienia i akceptować mniejsze zamówienia aż do rękojeści.

Od lat jesteśmy zawsze tutaj, czekamy na wasze wymagania dotyczące prywatnego etykietowania, OEM, półproduktów, najtrudniej zapewnić najlepszy produkt i usługę, aw końcu delektować się owocami sukcesu z wami!

Szczegóły firmy

Rynek Główny

Ameryka Północna

Ameryka Południowa

Zachodnia Europa

Wschodnia Europa

Azji wschodniej

Azja Południowo-Wschodnia

Bliski Wschód

Afryka

Oceania

Na calym swiecie

Rodzaj działalności

Producent

Eksporter

Firma Handlowa

marki : Green Makes

Ilość pracowników : 100~150

Coroczne wyprzedaże : 3000000-5000000

Rok założenia : 2008

pc Export : 60% - 70%

10 lat stałego rozwoju jest podstawową przyczyną naszych postępów, Advocate, zorientowane na ludzi, sprawia, że ​​ludzie zatrzymują się i obserwują każdy krok Greenmakes. Celem Greenmakes jest być zdrowym i naturalnym liderem i producentem kosmetyków.

»2008, Greenmakes został zbudowany w Guangzhou w Chinach. Głównie sprzedawał produkty do pielęgnacji skóry i higieny osobistej na świecie.

»2012, Po 4 latach doświadczenia rynkowego i rozwoju, Greenmakes Osiągnął cel 5 milionów rocznych obrotów

»Lipiec 2013 r. Greenmakes rozbudował fabrykę, zajmując powierzchnię 56295.3 metrów kwadratowych. Więcej linii produkcyjnych i pracowników znacznie poprawiło naszą zdolność dostaw.

»2015, Greenmakes kontynuował wzrost i ulepszanie kategorii produktów.Dodano dział do makijażu i perfum oraz bardziej wszechstronne produkty do pielęgnacji skóry dla całego ciała

»2017, Greenmakes wygenerował roczny dochód w wysokości 23 milionów, co sprawiło, że działamy bardziej stanowczo.

»2018, Greenmakes ma 10 lat doświadczenia w branży OEM / ODM. Bardziej wyczerpujące usługi z jednym krokiem i doskonały zespół poświęcony Twojej prywatnej wytwórni!

Usługowe

Usługa przedsprzedażna

 • Szybka reakcja, polecanie produktów i formułowanie według rynku docelowego
 • Doradztwo dotyczące produktu zawiera szczegółowe informacje na temat formuł, efektów produktów, informacji o opakowaniach
 • Bezpłatne wysyłanie próbek
 • Dostosowana próbka etykietowania jest możliwa

Obsługa sprzedaży

 • Indywidualny projekt opakowania
 • Pomóż klientom zrozumieć całą produkcję i procedurę
 • Pomóż rozwiązać każdy problem występujący podczas produkcji

Serwis pogwarancyjny

 • Śledź wysyłkę i obserwuj sytuację sprzedaży klientów, dostarczając klientom sugestii, jak zdobyć rynek
 • Niezadowolenie i zgodne rozwiązania.
 • Ciągłe doradztwo produktowe i marketingowe.

Firma Zespół

Nasza firma ma zintegrowane zespoły, które współpracują ze sobą, wspierają się nawzajem i pomagają firmie szybko się rozwijać:

 • Zespół R & D: nieustannie opracowujemy i badamy nowe receptury zgodnie z rozwojem rynku i wymaganiami klientów. Wspieraj produkcję twarzy. Wykonuj próbki zgodnie z wymaganiami klientów.
 • Zespół sprzedaży: Profesjonalnie pomagaj klientom uzyskać najlepsze produkty i usługi, w tym konsultacje, aranżację produkcji, aranżację przesyłek.
 • Zespół produkcyjny: prawie 10 linii produkcyjnych, ponad 100 zdolnych pracowników, produkuje i dostarcza najlepsze produkty dla klientów.
 • Zespół QC: ściśle kontrolować jakość surowca, materiału opakowaniowego, półproduktu podczas produkcji, gotowych produktów.

Kontakt

Adres: 1., Baishahu Road, Junhe Street, Okręg Baiyun, miasto Guangzhou, Chiny.

Adres fabryczne:Nr 8, północna aleja 14, ulica południowa, wioska Xinke Shangxin, dzielnica Baiyun, miasto Guangzhou, Chiny