Dom

Guangzhou Greenmakes Cosmetics Co., Ltd. Wycieczka po fabryce

Orzecznictwo
dobra jakość Arkusz maski na twarz na sprzedaż
dobra jakość Arkusz maski na twarz na sprzedaż
Opinie klientów
Oni naprawdę mają bardzo profesjonalny zespół. Zgodnie z moimi wymaganiami, ich bezpłatne próbki bardzo mnie usatysfakcjonowały. Dostarczyłem swoje logo i pomogły mi one od projektu opakowania do transportu, to jest współpraca bez obaw, produkt końcowy jest również bardzo dobry, wierzę, że mój produkt będzie się dobrze sprzedawał, czekam na kolejny powrót :)

—— Melisa

Jestem sprzedawcą Amazon, to jest mój czwarty raz wracać. Zestaw do pielęgnacji skóry oparty na ich zaleceniach jest sprzedawany na gorąco. Tym razem przyjechałem na zapas na Boże Narodzenie.

—— Mózg

Im Online Czat teraz
1 2 3 4 5
Guangzhou Greenmakes Cosmetics Co., Ltd. Guangzhou Greenmakes Cosmetics Co., Ltd. Guangzhou Greenmakes Cosmetics Co., Ltd. Guangzhou Greenmakes Cosmetics Co., Ltd. Guangzhou Greenmakes Cosmetics Co., Ltd.
Workshop
workshop
workshop
workshop
workshop

Workshop

workshop

workshop

workshop

workshop

1 2
Guangzhou Greenmakes Cosmetics Co., Ltd. Guangzhou Greenmakes Cosmetics Co., Ltd.
Laboratory
Laboratory

Laboratory

Laboratory

 • Linia produkcyjna

  Nasz warsztat obejmuje obszar ponad 5000 metrów kwadratowych, wyposażony w ponad 10 linii produkcyjnych, jest w stanie wyprodukować więcej niż 30 ton metrycznych produktów kremowych miesięcznie. Pod olbrzymim wysiłkiem zarządzania nasza fabryka uzyskała certyfikaty GMPC i ISO22716: 2007.

  Trzymamy się koncepcji, aby rozwijać się razem z naszymi partnerami biznesowymi i klientami. Nasza fabryka wyposażona jest w różne urządzenia o różnych pojemnościach, co pozwala nam elastycznie dopasowywać skalę produkcji do wielkości zamówienia i akceptować mniejsze zamówienia aż do rękojeści.

 • OEM / ODM

  Jesteśmy pełnym producentem OEM kontraktów kosmetycznych z zaawansowanymi zakładami produkcyjnymi, naukowo zarządzanymi procedurami i ścisłą kontrolą jakości.

  Dzięki akumulacji 10-letniego doświadczenia nasz zespół ma doświadczenie i umiejętności w branży OEM / ODM. Możemy zapewnić ONE STOP SERVICE z formulacji, projektowania, produkcji, pakowania i dostarczania do wszystkich naszych klientów, każdy aspekt produkcji jest objęty, aby osiągnąć optymalny sukces dla każdego z naszych klientów.

 • R & D
  Od momentu założenia firmy utworzył profesjonalny zespół ds. Badań i rozwoju oraz laboratorium badawczo-rozwojowe. Obecnie ma ponad tysiąc receptur do pielęgnacji skóry dla partnerów do wyboru. Rozwój produktu, skuteczność, stabilność i bezpieczeństwo osiągnęły zaawansowany poziom na świecie. Centrum badawczo-rozwojowe, grupa zespołów badawczych i rozwojowych złożona z starszych inżynierów wyższego szczebla i współpracująca z globalnymi instytucjami badawczymi i ekspertami w celu prowadzenia nowatorskich badań naukowych i technologicznych w dziedzinie kosmetyków codziennych i produktów do pielęgnacji ciała, aby spotkać się z partnerami kategoria produktów do pielęgnacji skóry. Wymagania dotyczące formułowania, zapewniające silne wsparcie techniczne dla markowych produktów partnera. Wyposażenie centrum jest zaawansowane i kompletne, oparte na klientach, obsługujące klientów, zapewniające klientom innowacyjne wsparcie techniczne.

Szczegóły kontaktu
Guangzhou Greenmakes Cosmetics Co., Ltd.

Osoba kontaktowa: Mr. Jimi Lin

Tel: +86 186 6609 2486

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)

Kontakt

Adres: 1., Baishahu Road, Junhe Street, Okręg Baiyun, miasto Guangzhou, Chiny.

Adres fabryczne:Nr 8, północna aleja 14, ulica południowa, wioska Xinke Shangxin, dzielnica Baiyun, miasto Guangzhou, Chiny